+48 886 998 238
Coffee Coffee Coffee Coffee Coffee

Wydajne automaty kawowe de Jong Duke

Wydajne automaty kawowe de Jong Duke
19 lipca 2016, 13:55
W branżach wykorzystujących automaty vendingowe do kawy na szeroką skalę, nie ma miejsca na przestoje wynikające z konserwacji urządzeń lub wolne wydawanie porcji. Liczy się sprawność, szybkość i bezproblemowość działania. Te warunki spełniają intuicyjne ekspresy do kawy de Jong Duke, które za subtelną designerską obudową kryją szereg praktycznych funkcji i ułatwień, czyniących wydawanie ka... (więcej)

Ekspresy do kawy de Jong Duke

Ekspresy do kawy de Jong Duke
17 lipca 2016, 21:30
Nagroda za wzornictwo IF Design Award 2015  i Reddot  Award 2014 dla  ekspresu Nio Sliedrecht, 4 luty 2015                     de Jong Duke NIO otrzymał kolejną renomowaną nagrodę za projekt produktu. Tym razem jest to nagroda za wzornictwo IF Design Award.    Ta międzynarodowa nagroda jest uznanym wyr&o... (więcej)

Kawa kawie nierówna

Kawa kawie nierówna
16 kwietnia 2016, 11:56
Czym różni się kawa z ekspresu od mielonej zalewanej wrzącą wodą, lub granulek, w których zamknięto kawę rozpuszczalną? Dla większości osób jedyną różnicą jest smak i sposób przygotowania, tymczasem badania prowadzone przez różne organizacje apelują, że większość wypijanych filiżanek kawy każdego dnia ma zły wpływ na organizm co jest spowodowane nieprawidł... (więcej)

Rodzaje kawy

Rodzaje kawy
16 kwietnia 2016, 11:47
Miłośnicy kawy nie wyobrażają sobie bez niej życia, większość z nas zaraz po przebudzenie parzy filiżankę aromatycznego napoju, który po części dzięki niezwykłemu zapachowi, a po części ze względu na zawartość kofeiny pozwala nam rozpocząć dzień z uśmiechem na ustach. Popularność kawy wzrasta z roku na rok, ale też z roku na rok mamy bardziej wyrafinowany smak i uwielbiana do niedawna przez... (więcej)

Za co kochamy automaty vendingowe?

Za co kochamy automaty vendingowe?
16 kwietnia 2016, 11:53
W Polsce nauczyliśmy się, że poranna kawa i śniadanie spożywa się w domu współnie ze wszystkimi domownikami, tymczasem w Europie Zachodniej większość osób o poranku wybiega z domu w poszukiwaniu idealnej kawy, a za tak ową uważana jest ta z aparatu vendingowego. Różnica ta  jest spowodowana różnymi gustami smakowymi, mieszkańcy Europy środkowej zadowalają się rano ... (więcej)

Codzienny rytuał

Codzienny rytuał
19 marca 2016, 12:07
Picie kawy dla niektórych jest rytuałem, nie mogą sobie wyobrazić rozpoczętego dnia od filiżanki czarnej. Napój ten spełnia istotną rolę w funkcjonowaniu wielu ludzi, jednych pobudza, innym wspomaga trawienie, a jeszcze inni piją ją po prostu bo lubią.   Rozglądając się wokół, łatwo dostrzec pijących kawę - bięgną trzymając w ręku kubek, rozkoszując się w kawia... (więcej)

Jak kawa wpływa na ludzki organizm?

Jak kawa wpływa na ludzki organizm?
17 marca 2016, 14:35
Kawa to napój sporządzany z nasion kawowca, po uprzednim ich przygotowaniu - palenie, a nastepnie zmielenie lub poddanie instantyzacji. Odkryty w Etiopii przez tamtajszego pasterza w I tysiącleciu p.n.e., w Europie znana od ok. XVI wieku.   Kawa a zdrowie   Picie tego napoju ma swoje plusy i minusy. Z pewnością pomaga trawieniu (przyśpiesza metabolizm), polecana jest p... (więcej)

Jakie ekspresy do kawy wybrać?

Jakie ekspresy do kawy wybrać?
15 marca 2016, 11:48
Kawa to nieodłączony element człowieka. Roznoszący się zapach zaparzanej kawy - sprawi, że nie przejdzie się obojetnie obok tego gorącego napoju. Zwłaszcza, że jest to produkt powszechnie dostępny, niemal na każdym rogu ulicy. Czy to w kawiarni czy z firmowego ekspresu do kawy.   Automaty vendingowe cieszą się dużym uznaniem w miejsach publicznych (szkoły, szpitale, parking itp.), jak r... (więcej)

Co to jest vending?

Co to jest vending?
12 marca 2016, 16:49
Vending jest to zautomatyzowana sprzedaż poprzez automaty do tego stworzone, dzięki czemu może być dostępny w każdym możliwym miejscu.    Rodzaje automatów vendigowych   Automaty vendingowe ze wzlędu na swoje działanie, dzielą się na dwa typy. Jedne przystosowane są do sprzedaży towarów, natomiast drugi typ - na sprzedaż usług. Pierwszy, wymieniony rodzaj, ... (więcej)